Odchudzanie

Innowacyjna poradnia dietetyczna

Innowacyjna metoda
Sports-Med

Tak. Jesteśmy nie tylko dla
sportowców. Zadbamy o Twoje zdrowie
i poprawimy Twoją sylwetkę.

background

o nas

sports-med

Sports – Med to holistyczne postrzeganie człowieka. Nie tylko z perspektywy żywienia, ale również opieki podczas procesu jakim jest dietoterapia.

W trakcie współpracy uwzględniamy wszelkie schematy dotychczas obowiązujące, historie pacjenta, zdiagnozowane choroby oraz niepokojące dolegliwości.
Jesteśmy nowoczesną poradnią, a pracujący u nas specjaliści gwarantują wysokiej jakości usługi dietetyczne zapewniające maksymalną satysfakcję naszym pacjentom.
Przyjmujący w Sports-Med dietetycy to doświadczeni eksperci w dziedzinie dietetyki, którzy wykazali się nie tylko doskonałą wiedzą i skutecznością, ale także zrozumieniem dla pacjentów.
Swoją pasję łączą z wykształceniem w zakresie technologii żywności i dietetyki, więc nie tylko ułożą jadłospis, ale także podpowiedzą jak przygotować posiłki, żeby były zarówno smaczne, jak i zdrowe.
Nasza mocna strona, to także zgrany zespół, który nie stroni od konsultacji w najtrudniejszych przypadkach

Ze swojej strony oferujemy pomoc we wszelkim zakresie, niezależnie od tego czy masz na celu:

 • Odchudzanie

  Chcesz schudnąć, ale każda Twoja dieta kończy się niepowodzeniem i szybko wracasz do wyjściowej wagi lub zaczynasz ją zwiększać? Z pomocą dietetyka odchudzanie stanie się łatwiejsze i co najważniejsze będzie w pełni bezpieczne dla Twojego zdrowia!

 • Walkę z chorobą

  Zdrowe odżywianie oraz stała opieka dietetyka to absolutna koniczność, jeżeli chcesz szybko pokonać chorobę. Skontaktuj się z nami – przygotujemy dla Ciebie dietę zgodną z potrzebami Twojego organizmu z uwzględnieniem jego indywidualnych potrzeb żywieniowych.

 • Zwiększenie masy mięśniowej

  Dzięki nam szybko nabierzesz dodatkowych kilogramów w postaci mięśni! Ułożymy specjalnie dla Ciebie skuteczną dietę na masę, pomożemy Ci dobrać odpowiednie suplementy oraz podpowiemy, jak ćwiczyć, aby trening w końcu okazał się efektywny.

 • Poprawę nawyków żywieniowych

  Przekażemy Ci niezbędną wiedzę z zakresu zdrowego odżywiania, która pozwoli Ci usprawnić funkcjonowanie organizmu i zachować doskonałą formę oraz idealny stan zdrowia.

Poradnia Sports-Med. to miejsce dla każdego, kto chce odżywiać się zgodnie ze swoimi indywidualnymi potrzebami. Sprawdź naszą ofertę i zapoznaj się z opiniami stale poszerzającego się grona naszych zadowolonych Klientów! Przekonaj się, że z nami odchudzanie jest prostsze.

klienci z polecenia

0%

klientów z polecenia
zadowoleni klienci

0+

zadowolonych klientów
365 dni samokształcenia

0

dni w roku samokształcenia
100% naszego zaangażowania

0%

naszego zaangażowania

dietetyk

Wiktoria Kreft

Odchudzanie Gdańsk Wiktoria Kreft
dietetyk specjalizacje

Specjalizacje

 • Alergologia
 • Diagnostyka laboratoryjna
 • Medycyna sportowa
 • Diabetologia
 • Endokrynologia
dietetyk gdańsk certyfikaty

Certyfikaty

O mnie

Jestem dietetykiem klinicznym i trenerem personalnym. Uczestniczę w licznych konferencjach i szkoleniach z dietetyki i psychologii. Prowadzę Poradnię Dietetyczną Sports-Med. i jestem dietetykiem w cateringu dietetycznym Foody24. Specjalizuję się w odchudzaniu dzieci i dorosłych oraz dietoterapii chorób wynikających z autoagresji, jak hashimoto czy nietolerancji pokarmowych. Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. Zmianę nawyków żywieniowych zaczęłam od siebie, kiedy zmagałam się z licznymi dolegliwościami ze strony układu pokarmowego po spożytym posiłku. Zespół Jelita Drażliwego, PCOS, nietolerancja na gluten oraz inne towarzyszące tym schorzeniom objawy udało mi się pokonać zmieniając dietę. Swoją pracę opieram na holistycznym podejściu do człowieka na podstawie własnego doświadczenia i doświadczeniach moich pacjentów. Współpracuję z czasopismami takimi jak FoodForum, dla których piszę artykuły, a także z laboratorium Bruss, dzięki czemu moi pacjenci mają 20% rabatu na badania. Podczas wizyty można wykonać test na nietolerancję pokarmowe.

Sprawdź mój profil na

background

dietetyk

Sylwester Kłos

Odchudzanie Gdańsk Sylwester Kłos
dietetyk specjalizacje

Specjalizacje

 • Immunologia kliniczna
 • Alergologia
 • Medycyna sportowa
 • Diabetologia
dietetyk gdańsk certyfikaty

Certyfikaty

O mnie

Jestem dietetykiem klinicznym i sportowym. Szczególnie interesuję się problemami jelitowymi oraz chorobami autoimmunologicznymi. Specjalizuję się w odchudzaniu dorosłych i dzieci oraz chorobach dietozależnych. W swojej pracy kieruje się holistycznym podejściem do zdrowia człowieka. Stawiam na współpracę z pacjentami. Swoją pracę rozpocząłem od siebie i zmieniłem swoje życie na lepsze, zmagając z problemami jelitowymi, niedoczynnością tarczycy i zaburzeniami hormonalnymi. Współpracuję z czasopismami dla których piszę artykuły, a także klubami sportowymi i portalami żywieniowymi. Jestem właścicielem cateringu dietetycznego www.foody24.pl

Sprawdź mój profil na

zobacz

nasze gabinety

Victoria Clinic

Gdańsk, ul. Jaśkowa Dolina 57

Nowoczesna klinika medyczna, która oferuje wysoki standard zarówno dla pacjentów jak i lekarzy.


W trosce o Wasz komfort i wygodę otworzyliśmy drugi gabinet w Gdańsku. Victoria Clinic w swojej ofercie posiada kilku specjalistów z różnorodnych dziedzin, do których teraz dołączyła poradnia dietetyczna Sports-Med.

zdjęcie gabinet sports-med
Merkury

Gdynia, ul. Starowiejska 58

Znajdujący się centrum miasta obiekt, który spełnia wszystkie najwyższe standardy stawiane placówkom medycznym musiał stać się kolejną lokalizacją naszego gabinetu dietetycznego.


Szybki rozwój działaności pozwolił nam rozszerzyć ofertę o kolejny punkt w Trójmieście. Do Merkury trafiliśmy po długich poszukiwanaich i poznając powyższe walory, od razu stwierdziliśmy - to jest to! Zapraszamy wszystkich mieszkańców Gdynii.

zdjęcie gabinet sports-med

zostań

naszym klientem

Zostań klientem Sports-Med i dołącz do grona zadowolonych klientów.

Grono naszych podopiecznych stale rośnie, a efekty współpracy bywają zaskakujące nawet dla nas! Opinie na nasz temat są jednoznaczne - jesteśmy jednym z najlepiej ocenianych gabinetów dietetycznych w Gdańsku! Odchudzanie nigdy nie było tak proste, zdrowa dieta tak pyszna, a nabieranie masy mięśniowej tak szybkie. Dołącz do nas już dziś i ciesz się zdrowiem i wymarzoną sylwetką ze Sports-Med.