Granat

To doskonały owoc, który optymalizuje procesy spalania tkanki tłuszczowej. Bogaty w substancje zwane antyutleniaczami, oczyszcza krew, a pod wpływem przebiegu reakcji biochemicznych
w obecności tlenu dochodzi w organizmie do utlenienia kwasów tłuszczowych.

Zawiera w swoim składzie witaminy, minerały, błonnik, kwasy organiczne oraz taninę. Nie bez powodu nadano jemu taką nazwę, bo to prawdziwa bomba dla organizmu, o czym przekonasz się za chwilę.

Reguluje poziom cukru  oraz cholesterolu we krwi oraz obniża naturalnie jej ciśnienie. Znany jest
z pozytywnego wpływu na libido, potencję, erekcję, a nawet siły dozowania bodźców seksualnych. Udowodniono jego korzystny wpływ na skórę, poprzez jej regenerację, uelastycznienie, wewnętrzne nawilżenie, odżywienie włącznie z poprawą jej ukrwienia. Informacja szczególnie ważna dla kobiet, które pragną by ich skóra wyglądała zawsze świeżo i promiennie. Tak, tak drogie panie od dziś każda
z nas zaopatruje się regularnie w ten owoc, a zapewne nie będzie tego żałować.

Ponadto, warto dodać, że wspiera on ochronę komórek mózgowych, unieczynniając procesy zapalne
w mózgu, a tym samym nie dopuszcza do zapoczątkowania choroby Parkinsona, czy Alzheimera. Działa ochronnie na stawy, a zawarty w granacie kwas elagowy działa antynowotworowo przy ryzyku wystąpienia raka jelita grubego, prostaty, piersi, jelit i płuc. Dzięki swoim antybakteryjnym właściwościom, wzmacnia układ odpornościowy. Wspomaga procesy trawienne oraz zapobiega zagnieżdżeniu się w organizmie pasożytów. Skuteczny w walce z grzybicą, oraz podczas oczyszczania organizmu z toksyn. Gwarantuje poprawę samopoczucia po intensywnym wysiłku oraz dodaje sił witalnych.

To jak, chcesz więcej?

Ten artykuł dotyczy Ciebie i chcesz więcej? Daj sobie szansę i spotkaj się z jednym z naszych specjalistów.
już od 150zł

Już wychodzisz?

Nie uciekaj jeszcze. Być może to ostatnia szansa, by o siebie zadbać.

Przygotowaliśmy dla Ciebie jeszcze trochę paliwa, aby poprawić Twój komfort życia i polepszyć codzienne funkcjonowanie. Zapisz się na nasz newsletter i działaj na własnych zasadach.

Twój adres email został zapisany!

Już niebawem dostaniesz od nas wiele dobrego paliwa
zupełnie za darmo. Czekaj, bo warto!

Idź do strony głównej