Jakub, 22 lata , problemy trawienne

Jakub (22 lata) to młody chłopak, który trafił do nas z poważną insulinoopornością i zaburzeniami hormonalnymi. Próbował już różnych diet, ale żadna nie dawała efektów na dłużej. Oto główne kwestie, które podjęliśmy się rozwiązać:

 • Waga wyjściowa Jakuba wynosiła 145 kg.
 • Analiza składu ciała wykazała bardzo wysoki poziom tkanki tłuszczowej wisceralnej, a wiek metaboliczny znacznie przewyższał wiek rzeczywisty.
 • Jakub odczuwał senność po posiłkach, ciągłe zmęczenie.
 • Sprawę komplikowały zaburzenia żołądka spowodowane przez przerost patogennych bakterii, co objawiało się także gorszym trawieniem i wchłanianiem.
 • Parametry krwi (m.in. glukoza, insulina, lipidogram) również wymagały naprawy.

Czekało nas sporo pracy, ale Jakub był gotów podjąć walkę o swoje zdrowie.

Co wdrożyliśmy?

Przede wszystkim rozłożyliśmy dietę na etapy. Na początek ograniczenie węglowodanów – dieta low-carb, a po jakimś czasie przejście na dietę ketogeniczną (wysokotłuszczową, skrajnie niskowęglowodanową). Kiedy waga spadła, zaczęły się poprawiać inne parametry, przyszedł czas na etap stabilizacyjny. Na koniec Jakub przeszedł na dietę wysokowęglowodanową. 

Kuba zrzucał po 15kg, następnie były momenty zatrzymania na wadze. Wymagało to modyfikacji diety i innych wersji połączeń produktów. Dzięki współpracy w  formie pakietu, mieliśmy stały kontakt i mogliśmy swobodnie zmieniać strategię działania.

Indywidualne podejście oraz wytrwałość dały spektakularne efekty:

 • Masa ciała spadła do 95kg 
 • Poziom wisceralnej (brzusznej) tkanki tłuszczowej został zredukowany do bezpiecznego poziomu 
 • Wzrosła masa mięśniowa – Jakub przebudował swoje ciało, a jego sylwetka już nie przypomina tej z początków naszej współpracy
 • Gospodarka hormonalna wyrównana
 • Została przywrócona insulinowrażliwość tkanek
 • Nie ma ciągłego uczucia głodu
 • Lepsze trawienie
 • Organizm jest lepiej odżywiony
 • Kuba ma więcej energii w ciągu dnia, ma siłę do ćwiczeń, do pracy i nauki

Wielkie brawa dla Kuby! Odzyskał pewność siebie i przejął kontrolę nad swoim ciałem. Wiemy, że na tym nie poprzestał, a jego przygoda ze zdrowym odżywianiem trwa do dziś.

Przed 145 kg

Po 95 kg

To jak, chcesz więcej?

Ta historia dotyczy Ciebie i chcesz więcej? Daj sobie szansę i spotkaj się z jednym z naszych specjalistów.
już od 150zł

Podobne historie

Aneta, 32 lataPRZED
Aneta, 32 lataPO

Aneta, 32 lata

-15kg
Wiele osób, nie widząc efektów diety, szybko traci motywację do dalszej pracy nad sobą. Tak też było z Anetą (32 lata), która stojąc na wadze widziała  3-cyfrowy wynik... Do czasu kiedy trafiła na Sylwestra.
Poznaj pełną historię
Arek, 31 latPRZED
Arek, 31 latPO

Arek, 31 lat

wystarczyło 25 dni, żeby zobaczył efekty
Arek przyszedł do nas, ponieważ chciał udoskonalić swój sposób odżywiania. Patrząc na poniższe zdjęcie pomyślicie - dlaczego? Przecież wygląda super! Jednak za tym zdjęciem kryje się bardzo wiele problemów m.in brak czasu i pomysłów na komponowanie zdrowych posiłków, praca zmianowa oraz ciągłe podróże - w skrócie wiele stresu oraz życie w ciągłym niedoczasie.
Poznaj pełną historię

Już wychodzisz?

Nie uciekaj jeszcze. Być może to ostatnia szansa, by o siebie zadbać.

Przygotowaliśmy dla Ciebie jeszcze trochę paliwa, aby poprawić Twój komfort życia i polepszyć codzienne funkcjonowanie. Zapisz się na nasz newsletter i działaj na własnych zasadach.

Twój adres email został zapisany!

Już niebawem dostaniesz od nas wiele dobrego paliwa
zupełnie za darmo. Czekaj, bo warto!

Idź do strony głównej