Pani Natalii zależało na poprawie wyników zdrowotnych, samopoczucia i obniżeniu masy ciała. Trafiła do nas z wieloma problemami:

 1. nieregularne wypróżnianie,
 2. częste bóle brzucha,
 3. wzdęcia, zgaga,
 4. rumieniowate zaczerwienienie śluzówki przełyku,
 5. hipoglikemia,
 6. łuszczyca,
 7. problemy ze snem,
 8. nieradzenie sobie ze stresem.

W trakcie naszej współpracy z wyników badań wyszło, że u Pani Natalii jest również zachwiany rytm dobowy, na co wskazywał poziom kortyzolu, jak również zbyt niski poziom ferrytyny, czyli poziomu zapasów żelaza w tkankach. Tym również się zajęliśmy, wdrażając odpowiednie zalecenia dietetyczne i indywidualną suplementację. 

Dodajmy, że Pani Natalia na początku współpracy z nami nie miała praktycznie żadnej aktywności fizycznej w ciągu dnia. Ze względu na to, że zdecydowała się na dłuższą współpracę z nami w formie pakietu. Dzięki temu mogliśmy podzielić plan działania na etapy, co dało większą skuteczność i komfort wdrażania zaleceń.

Pani Natalia na początku współpracy:

W pierwszej kolejności skupiliśmy się na: poprawie trawienia, regulacji wypróżnień, wyeliminowaniu gazów, wzdęć i bólów brzucha, które były najbardziej uciążliwe. Podeszliśmy do tego kompleksowo, wprowadzając jednocześnie indywidualnie dobraną, nisko-węglowodanową dietę LOW FODMAP oraz celowaną suplementację.

Dzięki naszej pracy oraz zaangażowaniu i determinacji Pani Natalii już po pierwszym miesiącu efekty w postaci braku bólów brzucha były odczuwalne i znacząco poprawiły komfort życia naszej podopiecznej

Kiedy widać już było efekty, stopniowo rozszerzaliśmy dietę LOW FODMAP i ilość węglowodanów, a dzięki stałej współpracy mogliśmy się kontaktować i na bieżąco wprowadzać potrzebne modyfikacje i nowe strategie

Niedługo potem, również dzięki poprawie samopoczucia, Pani Natalia odzyskała energię i chęci do ćwiczeń. Z osoby prowadzącej całkowicie siedzący tryb życia przeszła przemianę — zaczęła ćwiczyć w domu, żeby po 5 miesiącach współpracy z nami trenować już z odwagą i pewnością siebie na siłowni!

Pani Natalia po 5 miesiącach współpracy:

Efekty uzyskane dzięki odpowiednio dobranej diecie i suplementacji:

 1. Pokonaliśmy problemy trawienne.
 2. Problemy ze snem odeszły w niepamięć. 
 3. Dzięki uregulowaniu układu trawiennego poprawiło się wchłanianie składników odżywczych. Dzięki temu samopoczucie i poziom energii uległy ogromnej poprawie.
 4. Na wadze ubyło aż 10 kg (!), podczas gdy, CO NAJWAŻNIEJSZE, przybyło mięśni! 
 5. Jak widać na załączonych zdjęciach, sylwetka, jest wręcz nie do poznania! A dzięki temu również na twarzy widać pogodę ducha i uśmiech. 

Historia Pani Natalii doskonale dowodzi, że dzięki współpracy z nami, możesz polepszać komfort swojego życia, a dzięki temu sięgać po najwyższe cele. Brawo! 

person image

To jak, chcesz więcej?

Ta historia dotyczy Ciebie i chcesz więcej? Daj sobie szansę i spotkaj się z jednym z naszych specjalistów.
już od 500 zł

Podobne historie

Pan Dariusz, 32 lataPRZED
Pan Dariusz, 32 lataPO

Pan Dariusz, 32 lata

W 2,5 miesiąca poprawił sylwetkę, pozbył się wzdęć i zwiększył poziom energii.
Stan Pana Dariusza wskazywał na zaburzenia pracy układu trawiennego, problemy z histaminą oraz rozregulowany rytm dobowy. Do współpracy podeszliśmy kompleksowo, konfigurując żywienie i modyfikując styl życia.
Poznaj pełną historię
Pani MartynaPRZED
Pani MartynaPO

Pani Martyna

Osiągnęła swoje cele już w 3 miesiące!
Wbrew problemom endokrynologicznym, Pani Martyna poprawiła swoje samopoczucie, jakość skóry, poziom energii, a nawet odzyskała miesiączkę! A to wszystko w czasie zaledwie 3-miesięcznej współpracy.
Poznaj pełną historię

Nie uciekaj jeszcze

Już wychodzisz?

Być może to ostatnia szansa, by o siebie zadbać.

Przygotowaliśmy dla Ciebie jeszcze trochę paliwa, aby poprawić
Twój komfort życia i polepszyć codzienne funkcjonowanie.
Zapisz się na nasz newsletter i działaj na własnych zasadach.

Twój adres email został zapisany!

Już niebawem dostaniesz od nas wiele dobrego paliwa
zupełnie za darmo. Czekaj, bo warto!

Idź do strony głównej