ikona telefonu

Umów wizytę
690 184 642

Poczekaj sekundkę!

Nie odkładaj zdrowia na później. Umów się na pierwszą konsultację i popraw komfort swojego życia.

Metamorfoza Michała

Metamorfoza Michała

#efekty Michał

– 15 kg

Z moim odwiecznym problemem dotyczącym nadwagi zmagałem się praktycznie całe życie. Oj… jakiej to ja diety nie próbowałem. Każda zasięgnięta z coraz to różniejszych źródeł, obiecująca super efekty, na nie jedną patrzyłem z nadzieją. Efekty niestety marne, o ile w ogóle zauważałem jakiekolwiek rezultaty. W międzyczasie zebrałem się w końcu w sobie i postanowiłem rzucić palenie. Po sześciu latach udało mi się i byłem z siebie ogromnie dumny, ale radość przysłaniał mi fakt, że przybyło mi jeszcze dodatkowe, uwaga – 10kg!! Do tego siadła mi jeszcze psychika i samopoczucie, powoli traciłem wiarę w to, że mogę wyglądać lepiej… Tego było już za wiele 🙂

Pana Sylwestra znalazłem na portalu znanylekarz.pl i sugerując się dużą ilością pozytywnych ocen pomyślałem, że spróbuję. Na początku miesiąc. Szczerze powiem, że nie spodziewałem się wielkiej przemiany, przecież już tyle sposobów wypróbowałem.  To miała być ostatnia próba podjęta przeze mnie w kierunku zdrowia.

I choć po moich przeżyciach trudno w to uwierzyć, to był strzał w 10tkę. Zaczęliśmy od dokładnych badań, analiz i pomiarów, aby znaleźć przyczynę problemów. Teraz z perspektywy czasu uważam, że takie badanie to konieczność. Znaleźliśmy kilka problemów i ruszyliśmy z naprawą 🙂 Została wdrożona odpowiednia suplementacja i nowy jadłospis. Ulżyło mi… Efekty przyszły bardzo szybko i w ten sposób nasza współpraca wydłużyła się o kolejne pół roku. Przez ten okres:

– Zupełnie pozbyłem się nadwagi.

– Wskazania cukru i insuliny znacznie się poprawiły

– Samopoczucie o wiele lepsze

– Pozyskałem ogromną ilość wiedzy na temat jak i co jeść. Zdobyłem masę przepisów, które będę stosował jeszcze długo.

– W końcu nie boje się jeść. Od pół roku nie byłem ani razu głodny i schudłem około 15kg.

To wszystko bez wyrzeczeń i praktycznie bez wysiłku. Po prostu zajęliśmy się przyczyną nadwagi a nie samą nadwagą 🙂 Polecam p. Sylwestra. Szkoda czasu i pieniędzy na nieudolne próby odchudzania na własną rękę.

 

metamorfozy naszych pacjentów

 • Adrianna

  • Poprawa samopoczucia

  • Spadek wagi

  Adrianna zdecydowała się na współpracę w formie pakietu, co umożliwiło wprowadzanie zmian stopniowo pod stałą opieką dietetyka. Najważniejszym zadaniem było uszczelnienie bariery jelitowej i przywrócenie równowagi hormonalnej. Większość zaburzeń tak naprawdę ma swój początek w jelitach. Jeżeli stan mikroflory jelitowej jest w złym stanie, odbija się to na całym organizmie.
 • Daniel

  • Lepsze zdrowie

  • Poprawa samopoczucia

  • Spadek wagi

  Dieta pomogła poprawić stan skóry, zmniejszyły się dolegliwości trawienne, zwiększyła się znacznie odporność na stres, poprawiła się kondycja i skład ciała. I nawet cheat-meale nie są przeszkodą by wyglądać tak jak na załączonych zdjęciach. Zobaczcie sami. Dobry plan, strategia i jej konsekwentne wykonywanie krok po kroczku daje właśnie takie efekty!
 • Aneta

  Bardzo polecam chudnięcie z Panem Sylwestrem. Dla mnie decyzja o rozpoczęciu walki ze złymi nawykami była trudna, bo zniechęcona wieloma nieudanymi próbami na początku nie byłam przekonana, że tym razem się uda. Jednak po konsultacji i wyjaśnieniu jak postępować przystąpiłam do działania. :-) Sam program diety jest bardzo prosty i nie wymaga wielkich przygotowań. Dodatkowo stały kontakt w przypadku jakichkolwiek wątpliwości ułatwia bardzo planowanie jadłospisu i pomaga w chwilach słabości. Mój wynik na razie to -12kg w ciągu 3 miesiące ale uderzamy razem dalej z redukcją, bo do wymarzonej wagi jeszcze troszkę brakuje. :-) Serdecznie polecam! :-)
 • Dariusz

  Ćwiczę na siłowni wiele lat, ale forma nie była taka jakiej bym oczekiwał. W dwa dni moja dieta i plan suplementacyjny został przerzucony do góry nogami i po upływie prawie 10 miesięcy czuje się przede wszystkim lepiej i forma zmierza w dobrym kierunku co widać na załączonym zdjęciu.

Umów się na wizytę

zespół dietetyków Sports-med

 • Sylwester Kłos - ZnanyLekarz.pl
 • Wiktoria Kłos - ZnanyLekarz.pl
 • Eliza Gosławska - ZnanyLekarz.pl
 • Zuzanna Zajączkowska - ZnanyLekarz.pl

Newsletter. Zapisz się i otrzymuj darmowe porady i rabaty!