Kim jestem?

Psycholog zdrowia, trener oddechu i (neuro)medytacji. Szkoleniowiec z zakresu redukcji stresu i regulacji emocjonalnej.

Lata doświadczeń w nauczaniu jogi i tańca dały mi pewność i swobodę w patrzeniu na człowieka szerzej – dostrzeganiu za każdym napięciem w ciele historię, za każdą zmianą w oddechu zmianę psychofizjologiczną. Za każdą myślą i emocją ślad pozostawiony w fizjologii ciała.

Poprowadzę Cię do TRWAŁEJ zmiany. Trwałej, ponieważ obejmie wszystkie aspekty Twojego funkcjonowania. Swoją wiedzę zdobywałam na najlepszym uniwersytecie psychologicznym w Polsce. Nieustanne szkolę się z zakresu różnych technik oddechu, medytacji, relaksacji oraz narzędzi terapeutycznych w Polsce i za granicą.

Jestem pierwszym w Polsce psychologiem wykorzystującym w swojej pracy neuromedytację. Na bazie wiedzy zdobytej podczas kursów i praktyk Reedukacji Oddechowej, Metody Butejki, Pranajamy, Oddechu Ineterwałowego i Oxygen Advantage oraz technik medytacyjnych stworzyłam własny system ćwiczeń wspierający wyjście z zaburzeń lękowych (według badań 82% osób cierpiących na zaburzenia lękowa niepoprawnie oddycha!).

Przede wszystkim jednak z otwartym sercem przyjmę Cię ze wszystkim, co w sobie nosisz i potowarzyszę Ci do zrozumienia siebie oraz autentycznego wyrażania. 

Nie uciekaj jeszcze

Już wychodzisz?

Być może to ostatnia szansa, by o siebie zadbać.

Przygotowaliśmy dla Ciebie jeszcze trochę paliwa, aby poprawić
Twój komfort życia i polepszyć codzienne funkcjonowanie.
Zapisz się na nasz newsletter i działaj na własnych zasadach.

Twój adres email został zapisany!

Już niebawem dostaniesz od nas wiele dobrego paliwa
zupełnie za darmo. Czekaj, bo warto!

Idź do strony głównej