Kim jestem?

Psycholog zdrowia, trener oddechu i (neuro)medytacji. Szkoleniowiec z zakresu redukcji stresu i regulacji emocjonalnej.

Lata doświadczeń w nauczaniu jogi i tańca dały mi pewność i swobodę w patrzeniu na człowieka szerzej – dostrzeganiu z każdym napięciem w ciele historię, z każdą zmianą w oddechu zmianę psychofizjologiczną. Za każdą myślą i emocją ślad pozostawiony w fizjologii ciała.

Poprowadzę Cię do TRWAŁEJ zmiany. Trwałej, ponieważ obejmie wszystkie aspekty Twojego funkcjonowania.

Swoją wiedzę zdobywałam na najlepszym uniwersytecie psychologicznym w Polsce. Nieustanne szkolę się z zakresu różnych technik oddechu, medytacji, relaksacji oraz narzędzi terapeutycznych w Polsce i za granicą.

Jestem pierwszym w Polsce psychologiem wykorzystującym w swojej pracy neuromedytację. Na bazie wiedzy zdobytej podczas kursów i praktyk Reedukacji Oddechowej, Metody Butejki, Pranajamy, Oddechu Ineterwałowego i Oxygen Advantage oraz technik medytacyjnych stworzyłam własny system ćwiczeń wspierający wyjście z zaburzeń lękowych ( według badań 82% osób cierpiących na zaburzenia lękowa niepoprawnie oddycha! ).

Przede wszystkim jednak z otwartym sercem przyjmę Cię ze wszystkim, co w sobie nosisz i potowarzyszę Ci do zrozumienia siebie oraz autentycznego wyrażania. 

  Nie uciekaj jeszcze

  Już wychodzisz?

  Być może to ostatnia szansa, by o siebie zadbać.

  Przygotowaliśmy dla Ciebie jeszcze trochę paliwa, aby poprawić
  Twój komfort życia i polepszyć codzienne funkcjonowanie.
  Zapisz się na nasz newsletter i działaj na własnych zasadach.

  Twój adres email został zapisany!

  Już niebawem dostaniesz od nas wiele dobrego paliwa
  zupełnie za darmo. Czekaj, bo warto!

  Idź do strony głównej