Kim jestem?

Nazywam się Marcin Kociumbas jestem magistrem fizjoterapii i uczestnikiem podyplomowych studiów z osteopatii, obecnie na II roku.


Od końca liceum wiedziałem, że będę chciał zająć się w przyszłości fizjoterapią. Taki pomysł zrodził się we mnie przede wszystkim z powodu dużej sympatii i zainteresowania dziedzinami sportu, ale także anatomią czy fizjologią, a w przyszłości wraz z rozwojem zainteresowań, wybrałem swoją ścieżkę udając się na osteopatię, z którą od samego początku bardzo się związałem.


Obecnie uczęszczam do szkoły Still academy of Osteopathy znajdującej się w Warszawie, w której kadrą jest wiele światowych autorytetów z konkretnych dziedzin osteopatycznych. Od samego początku bardzo mocno wsiąknąłem w to towarzystwo, nauczyłem się holistycznego podejścia do Pacjenta, aby móc podążać jak po nitce do kłębka po wszystkich układach organizmu by kompleksowo znaleźć i zlikwidować przyczynę pojawiającego się problemu. Dzięki temu kłopot, z którym przyjdzie pacjent udaję się często wyeliminować szybko i skutecznie.


Zajmuję się terapią głownie osób dorosłych lub starszych dzieci. Pracuję ze schorzeniami układu ruchu, bólami głowy i stawów, schorzeniami psychosomatycznymi, problemami ze snem i stresem u Pacjentów, wszelakimi dolegliwościami dotyczącymi kręgosłupa i tkanek zależnych od niego, Pacjentów ze schorzeniami narządów wewnętrznych takimi jak refluks, cukrzyca, przepuklina rozworu przełyku oraz zaparcia.

  Nie uciekaj jeszcze

  Już wychodzisz?

  Być może to ostatnia szansa, by o siebie zadbać.

  Przygotowaliśmy dla Ciebie jeszcze trochę paliwa, aby poprawić
  Twój komfort życia i polepszyć codzienne funkcjonowanie.
  Zapisz się na nasz newsletter i działaj na własnych zasadach.

  Twój adres email został zapisany!

  Już niebawem dostaniesz od nas wiele dobrego paliwa
  zupełnie za darmo. Czekaj, bo warto!

  Idź do strony głównej