Kim jestem?

Połączenie mojej wiedzy jako dietetyka i specjalisty z dziedziny biotechnologii pozwala mi spojrzeć na zdrowie i odżywianie z wielowymiarowej perspektywy. Podejdę do Twojego problemu indywidualnie i przeprowadzę Cię przez cały proces dietoterapii i suplementacji kompleksowo. 

Moja filozofia opiera się na podejściu holistycznym, gdzie żywienie jest kluczowym elementem harmonii między zdrowym ciałem i umysłem. W mojej praktyce cenię otwartość i szacunek dla indywidualnych potrzeb każdego Pacjenta. Nie ma miejsca dla tematów tabu, a Twój komfort i zaufanie są dla mnie priorytetem. Razem opracujemy spersonalizowany plan, uwzględniający Twoje indywidualne potrzeby, upodobania i cele. 

Swoją wiedzę i doświadczenie czerpię z najnowszych publikacji naukowych. Ponadto uczestniczę w bieżących szkoleniach i konferencjach. Moje zainteresowania skupione są głównie wokół onkologii, zdrowia prokreacyjnego oraz zaburzeń funkcjonowania przewodu pokarmowego. 

Koncentruję się przede wszystkim na pracy z Pacjentami, u których występują zaburzenia ze strony przewodu pokarmowego, choroby tarczycy, anemia, insulinooporność, cukrzyca, PCOS, endometrioza. Pomagam również  kobietom w odpowiednim przygotowaniu organizmu do ciąży i leczeniu niepłodności oraz Pacjentom podczas leczenia onkologicznego czy przygotowującymi się do planowych zabiegów chirurgicznych. Jeśli potrzebujesz wsparcia w którymś z powyższych – jesteś w dobrych rękach.

  Nie uciekaj jeszcze

  Już wychodzisz?

  Być może to ostatnia szansa, by o siebie zadbać.

  Przygotowaliśmy dla Ciebie jeszcze trochę paliwa, aby poprawić
  Twój komfort życia i polepszyć codzienne funkcjonowanie.
  Zapisz się na nasz newsletter i działaj na własnych zasadach.

  Twój adres email został zapisany!

  Już niebawem dostaniesz od nas wiele dobrego paliwa
  zupełnie za darmo. Czekaj, bo warto!

  Idź do strony głównej