Kim jestem?

Dietetyka to mój zawód i życiowa pasja od ponad 12 lat. Moim celem jest zapewnienie najwyższej jakości leczenia. Jest to możliwe do realizacji tylko dzięki stałemu pogłębianiu i rozwijaniu swojej wiedzy w tej jednej z najprężniej rozwijających się gałęzi medycyny. Sukcesy pacjentów dają mi motywację do rozwoju i tworzenia nowatorskich rozwiązań w trudnych i niestandardowych sytuacjach klinicznych, aby osiągnąć jak najlepsze efekty u moich podopiecznych. Jeśli wydaje Ci się, że jesteś w sytuacji bez wyjścia i nie możesz znaleźć rozwiązania lub motywacji, zapraszam do współpracy. 

Jestem dietetykiem klinicznym z wieloletnim doświadczeniem w pracy z pacjentami z różnymi jednostkami chorobowymi. Już w trakcie studiów na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu intensywnie rozwijałam swoją pasję, będąc przewodniczącą Studenckiego Koła Naukowego Dietetyki, a następnie szkoląc się na kursach, czy konferencjach naukowych. Mam doświadczenie w pracy z zawodowymi sportowcami, przez kilka lat prowadziłam dietetycznie piłkarzy Lecha Poznań, współpracowałam z biegaczami, zawodnikami sportów walki, czy też kolarzami. Trudne sytuacje kliniczne to coś, w czym chętnie Ci pomogę. Jako dietetyk pracowałam na stacji dializ, oddziale nefrologii, w szpitalu onkologicznym, czy w klinice medycyny stylu życia. 

Dzięki swojemu doświadczeniu mogę Ci pomóc nie tylko w redukcji masy ciała, czy też zbudowaniu masy mięśniowej, ale przez holistyczne podejście do Twoich problemów poprawić zdrowie oraz jakość Twojego życia. Jednak pamiętaj, że sukces zależy również od Twojego zaangażowania. Chętnie Ci pomogę jeśli borykasz się z chorobami onkologicznymi, niewydolnością nerek, cukrzycą, zaburzeniami gospodarki węglowodanowej, z chorobami autoimmunologicznymi, chorobami przewodu pokarmowego, SIBO, IMO, zaburzeniami hormonalnymi, alergiami, nietolerancją histaminy, zaburzeniami nastroju, w tym z depresją, ADHD, autyzmem, czy chorobami neurodegeneracyjnymi. 

Zapraszam do współpracy kobiety w ciąży, mamy karmiące oraz dzieci. W gabinecie najważniejsze jest indywidualne podejście, dogłębna analiza wyników badań, znalezienie przyczyny problemów i optymalnych rozwiązań, których składowe to dieta, zmiana stylu życia, aktywność fizyczna, dbanie o dobrostan psychiczny jak i dostosowanie całego procesu do Twoich możliwości. 

W pracy z pacjentami cenię sobie szczerość, otwartość na zmiany i dialog. Potrzebujesz zewnętrznej motywacji i kontroli, a może wolisz otrzymać większy kredyt zaufania i czujesz, że Twoja motywacja wewnętrzna świetnie działa? Pamiętaj, że od Ciebie zależy nasz styl komunikacji. Jako że prywatnie uwielbiam sport, a gotowanie sprawia mi ogromną radość, to planując jadłospisy, kieruję się zasadą, ma być zdrowo i smacznie. 

Nie uciekaj jeszcze

Już wychodzisz?

Być może to ostatnia szansa, by o siebie zadbać.

Przygotowaliśmy dla Ciebie jeszcze trochę paliwa, aby poprawić
Twój komfort życia i polepszyć codzienne funkcjonowanie.
Zapisz się na nasz newsletter i działaj na własnych zasadach.

Twój adres email został zapisany!

Już niebawem dostaniesz od nas wiele dobrego paliwa
zupełnie za darmo. Czekaj, bo warto!

Idź do strony głównej