Czy możliwe sa zwroty?

Tak, ale tylko do momentu przesłania materiałów. Po wysłaniu materiałów nie ma możliwości zwrotu.

Czy mogę płacić kartą?

Płatność u nas dopuszczamy kartą, gotówką lub przelewem. Napisz do nas, a podamy Ci dokładne dane.

Jak przygotować się do pierwszej wizyty?

Wypełnij dzienniczek żywieniowy oraz wybrany formularz z dostępnych w zakłade KONTAKT. Uzupełnione dokumenty prześlij na adres mailowy lub zabierz na wizytę. Jeżeli do tej pory byłeś/byłaś na jakiejś diecie lub planie dietetycznym – wyślij go na adres mailowy lub zabierz na wizytę.

Na czym polegają wizyty kontrolne?

Wizyty kontrolne mają znaczenie dla utrzymania Twojej motywacji i samokontroli. Pomagają utrzymać się w postanowieniach i kształtować prawidłowe nawyki. Każda z wizyt może się różnić w zależności od etapu, na którym jesteśmy oraz sytuacji. Wizyty kontrolne w zależności od Twoich potrzeb są ukierunkowane na edukację, motywację, rozwój, analizę błędów i korektę. Zwyczajowo wykonujemy: analizę składu ciała , pomiary obwodów , analizujemy postępy i decydujemy o dalszych krokach we współpracy , sprawdzamy dzienniczek żywieniowy , dokonujemy korekty zaleceń/diety, jeśli jest taka konieczność , zlecamy listę kontrolnych badań krwi oraz omawiamy postępy/zmiany.

Na czym polega pierwsza wizyta w gabinecie?

Na tej wizycie zapoznajemy się i określamy Twoje cele. Przygotuj się na dużą ilość pytań dotyczących Twojego trybu życia, historii zdrowotnej, stylu jedzenia, wcześniejszych prób podejmowania zmian. Im lepiej wiemy: co lubisz, czego nie lubisz, na co chorujesz, jakie masz podejście do zdrowia, jakie masz podejście do diety, jakim czasem i elastycznością dysponujesz itd. tym lepszy program żywieniowy możemy dla Ciebie przygotować. Obowiązuje nas zachowanie tajemnicy zawodowej, więc odpowiedzi, których udzielisz zostają między nami. Analizujemy również wyniki Twojej krwi, ponieważ jest to niezbędny element naszej pracy i Twojego zdrowia.

Jaki jest koszt pierwszego spotkania?

Pierwsza wizyta to koszt od 300zł i trwa do 60 minut. Jeżeli Twoja historia zdrowotna jest rozbudowana, posiadasz wyniki badań oraz masz sporo pytań to 60 min może nie wystarczyć, aby mieć możliwość poruszenia wszystkich kwestii na spotkaniu. Wówczas opłata za trwające dłużej niż standardowy czas spotkanie wynosić będzie 500zł za każdą kolejno rozpoczętą godzinę.

Czy opieka telefoniczna/mailowa jest w cenie programu żywieniowego?

Nie, opieka jest tylko na pakietach.

Jak się przygotować do konsultacji dietetycznych online?

Tak jak do wizyty w gabinecie (opisane na stronie) – jedyna różnica to wcześniejsze wysłanie na maila wyników badań, dzienniczka i wywiadu żywieniowego oraz połączenie na whatsapp (w danym dniu i o danej godzinie osoba konsultowana dzwoni do nas na danym komunikatorze).

Czy możliwa jest konsultacja online/telefoniczna?

Tak, prowadzimy takie konsultacje.

Jaki jest czas odpowiedzi na wiadomość?

W 90% przypadkach dietetycy Sports-Med odpowiadają tego samego dnia, lub do dwóch dni. Jednak termin ostateczny to 10 dni roboczych.

Czy moge odwołać wizytę kontrolną?

Wizytę można odwołać bez konsekwencji najpóźniej 24h przed jej terminem. Odwołanie wizyty kontrolnej w dniu jej umówieni wiąże się z tym, że wizyta przepada.

Czy otrzymam dietę na pierwszym spotkaniu?

Na pierwszym spotkaniu można otrzymać jedynie ustne wskazówki, co do zmiany diety i zaleceń suplementacyjnych.
Plan żywieniowy budowany jest w oparciu o szczegółowy wywiad oraz dokładną analizę wyników podstawowych badań co wiążę się z kiludniowym (do 15dni roboczych) czasem oczekiwania.

Czy mogę wykorzystać jedną wizytę kontrolną z pakietu na poczet pierwszego spotkania?

Tak, na życzenia Pacjenta można zamienić wizytę kontrolną z dowolnego pakietu na pierwszą wizytę. Liczba wizyt kontrolnych w zakupionym pakiecie jest wówczas pomniejszona o pierwsze spotkania.

Czy mogę zamieniać dowolnie jakieś produkty z diety?

Jest to opisane w zaleceniach dołączonych do Twoich materiałów. Według zamieszczonych tam wskazówek można zamieniać produkty. Jeśli coś dalej nie będzie jasne wspomnij o tym na wizycie kontrolnej.

Czy mogę wykorzystać jedną wizytę kontrolną z pakietu na poczet pierwszego spotkania?

Tak, na życzenia Pacjenta można zamienić wizytę kontrolną z dowolnego pakietu na pierwszą wizytę. Liczba wizyt kontrolnych w zakupionym pakiecie jest wówczas pomniejszona o pierwsze spotkania.

Czy mogę zmieniać dowolnie jakieś produkty z diety?

Jest to opisane w zaleceniach dołączonych do Twoich materiałów. Według zamieszczonych tam wskazówek można zamieniać produkty. Jeśli coś dalej nie będzie jasne wspomnij o tym na wizycie kontrolnej.

Kiedy otrzymam wytyczne i jadłospis

Czas oczekiwania na dietę od momentu pierwszego spotkania to 15 dni roboczych, uwzględniając, że na pierwszej wizycie miałeś/łaś ze sobą badania.

Co wchodzi w skład programu żywieniowego?

Program zywieniowy obejmuje dietę, zalecenia, suplementację, dodatki.
• indywidualnie rozpisana dieta pod Twoje dolegliwości/choroby/symptomy dobrana przez nas na podstawie Twoich wyników krwi. Dieta rozpisywana jest na ilość posiłków ustaloną przez nas wraz z pacjentem. Pierwsza dieta zazwyczaj starcza na długi okres.
• zalecenia staramy się przygotować w maksymalnie zindywidualizowany sposób. W zaleceniach znajdziesz informację kiedy i jaką wodę pić, na czym smażyć, czy możesz podjadać, jak komponować posiłki.
• suplementacja układana pod Twoje problemy i dolegliwości zdrowotne. Bierzemy pod uwagę leki oraz suplementy jakie przyjmowałeś do tej pory oraz wskazujemy Ci jak łykać suplementy, by wchłaniały się efektywnie. Dostaniesz od nas konkretne firmy oraz ilości suplementów wraz z linkami.
• dodatki w postaci wydruków/plików dla Ciebie. W zależności od problemów dostajesz od nas dodatkowe wskazówki, rady co jeść poza domem, przepisy, jak wykonać zdrowe słodycze, jak pić wodę etc.

Mam problemy ze zdrowiem. Czy możecie mi pomóc?

Oczywiście. Dietoterapia jest skierowana do osób, które chcą w naturalny sposób powrócić do pełni zdrowia. Charakteryzuje się ona doborem diety do aktualnego stanu zdrowia pacjenta oraz jego indywidualnych cech jak somatotyp sylwetki. Dietetyka kliniczna, sportowa a nawet psychodietetyka to dziedziny w których się specjalizujemy.

Jednostki chorobowe, którym się zajmujemy: Otyłość , Nadciśnienie, Cukrzyca , Zaburzenia odżywiania, Wrzody żołądka, dwunastnicy, Refluks pokarmowy, Zaparcia, Biegunki, Niedokrwistość, Przerost grzybów Candida, Zespół jelita drażliwego, Problemy jelitowe, dysbioza jelitowa, Nietolerancje pokarmowe, Osłabiona odpornośc i układ immunologiczny, Chroniczne zmęczenie, Zespół policystycznych jajników, Niedoczynność i nadczynność tarczycy, Trądzik, Alergie, Autyzm, ADHD/ADD, Osteoporoza, Dna moczanowa, Celiakia, nietolerancja glutenu, Stwardnienie rozsiane, Depresja, Choroby autoimmunologiczne : Hashimoto, Łuszczyca, RZS, Wrzodziejące zapalenie jelita grubego, Choroba Leśniowskiego-Crohna, Łuszczycowe zapalenie stawów

Czy mogę zakupić badanie przez stronę?

Tak, jeśli nie mieszkasz na terenie Trójmiasta, a planujesz wykonać takie badanie, jest to możliwe. Wybierz badanie z oferty, dokonaj płatności przez stronę, zestaw do poboru otrzymasz pocztą na wskazany adres, a gotową próbkę odbierze od Ciebie kurier. Wynik otrzymasz drogą mailową.

Czy próbki do badania pobierane są na miejscu?

To zależy o które badanie chodzi. Te wymagające pobrania krwi (nietolerancje pokarmowe, candida, zonulina, witamina D) owszem. Jednak inne, gdzie materiałem jest kał (pasożyty), mocz czy ślina już nie. Przekazujemy wówczas zestaw do pobrania oraz szczegółową instrukcję w jaki sposób to zrobić. Odbiór próbki następuje przez kuriera (w cenie badania) lub można przywieźć próbkę do poradni.

Czy przed badaniem należy się dobrze nawodnić?

Tak, warto wypić w ten dzień więcej płynów.

Czy na badanie trzeba być na czczo?

Nie, można być o każdej porze dnia, ale jeśli badanie jest z krwi to warto wypić tego dnia więcej płynów. Ułatwi to pobór próbki.

Czy mogę umówić się na badanie przez znanylekarz?

Nie, umówienie na badania można zrealizować tylko przez kontakt telefoniczny z poradnią.

Czy mogę się umówić na wizytę i na niej zrealizować badanie?

Tak, w wiadomości poprzedzającej wizytę, należy uwzględnić chęć zrealizowania danego badania.

Do kogo umówić się na badania?

Badania w poradni realizuje tylko Wiktoria Kłos.

Nie uciekaj jeszcze

Już wychodzisz?

Być może to ostatnia szansa, by o siebie zadbać.

Przygotowaliśmy dla Ciebie jeszcze trochę paliwa, aby poprawić
Twój komfort życia i polepszyć codzienne funkcjonowanie.
Zapisz się na nasz newsletter i działaj na własnych zasadach.

Twój adres email został zapisany!

Już niebawem dostaniesz od nas wiele dobrego paliwa
zupełnie za darmo. Czekaj, bo warto!

Idź do strony głównej