Są problemy zdrowotne, które wiele osób zaczyna akceptować tylko dlatego, że nie mają odpowiedniej wiedzy jak im zaradzić. Przykładem jest łuszczyca, w przypadku której bardzo dużo można zdziałać dietą, jednak niewiele osób o tym wie. Problemem jest nie tylko to, że chorzy nie wiedzą, jak ułożyć swoją dietę. Oni najczęściej nie mają w ogóle pojęcia, że dieta ma wpływ na chorobę!

Na szczęście Pani Natalia postanowiła skorzystać z pomocy specjalistów i poprzez zmianę żywienia osiągnęła fenomenalną poprawę stanu skóry. Poznaj historię Pani Natalii i zobacz sam, jak pięknie dieta od Sports-Med wspomaga gojenie się skóry łuszczycowej.

Z czym zgłosiła się do nas Pani Natalia?

Łuszczyca była tematem przewodnim naszej współpracy i na niej skupiliśmy się najmocniej. Nie był to jednak jedyny cel współpracy. Pani Natalia miała za sobą wiele zdrowotnych wzlotów i upadków. Wieloletnim problemem było nawracające co roku zapalenie nerek. W niedługim czasie przed konsultacją przewijały się problemy hormonalne, depresja i nieżyt żołądka, który wywoływał skurcze, bóle brzucha i nudności.

Na horyzoncie mieliśmy konkretne cele:

  • poprawa wyników zdrowotnych,
  • zrzucenie 13-15 kg masy ciała,
  • więcej energii i lepsza koncentracja,
  • lepsze wyniki w sporcie.

Jaką strategię obraliśmy?

Zrobiliśmy solidny przegląd codziennych nawyków żywieniowych Pani Natalii, by nowymi zaleceniami jak najlepiej dopasować się do jej preferencji. Zawsze podkreślamy, że szalenie ważne jest indywidualne dopasowanie diety do osoby, by posiłki każdego dnia dawały satysfakcję i odpowiednio odżywiały ciało. Dzięki temu minimalizujemy chęci na podjadanie i odstępstwa od diety.

Zalecenia dostosowaliśmy tak, by:

  • możliwe było gotowanie z mężem i wspólne korzystanie z posiłków,
  • potrawy był szybkie do przygotowania,
  • nie było problemu z trzymaniem się zaleceń również przy wyjściach z domu.

Do poprawy było też kilka niezdrowych przyzwyczajeń, takich jak korzystanie z napojów energetyzujących, alkoholu w weekendy, czy podjadania w reakcji na szalejący kortyzol.

Co wypracowaliśmy?

Za największe osiągnięcie zawsze uważamy wdrożenie zdrowych nawyków, które pozostaną z Pacjentem na stałe. Tak też było tym razem. Pani Natalia była bardzo zadowolona ze swojej nowej diety, jadała pyszne posiłki i całkowicie pozbyła się ochoty na słodkie.

Największe wrażenie robią postępy w kontroli łuszczycy. Zmiany skórne zaczęły się pięknie goić i to w bardzo krótkim czasie. Możesz wierzyć lub nie, ale poniższe zdjęcia dzielą zaledwie 2 tygodnie!

Pani Natalia - łuszczyca - przed metamorfozą
Przed
Pani Natalia - łuszczyca - po metamorfozie
Po

Wraz z gojeniem się skóry, osiągnęliśmy też piękną poprawę stanu paznokci.

Wierzymy, że dzięki pysznej i dopasowanej do oczekiwań diecie Pani Natalii, dobre nawyki zostaną z nią już na zawsze, a zdrowie będzie się tylko poprawiać. Jeśli Ty również zmagasz się z problemami zdrowotnymi, z którymi nie możesz sobie poradzić własnymi siłami, skorzystaj z pomocy dietetyków Sports-Med. Dietą potrafimy zdziałać cuda!

person image

To jak, chcesz więcej?

Ta historia dotyczy Ciebie i chcesz więcej? Daj sobie szansę i spotkaj się z jednym z naszych specjalistów.
już od 500 zł

Podobne historie

Pan Dariusz, 32 lataPRZED
Pan Dariusz, 32 lataPO

Pan Dariusz, 32 lata

W 2,5 miesiąca poprawił sylwetkę, pozbył się wzdęć i zwiększył poziom energii.
Stan Pana Dariusza wskazywał na zaburzenia pracy układu trawiennego, problemy z histaminą oraz rozregulowany rytm dobowy. Do współpracy podeszliśmy kompleksowo, konfigurując żywienie i modyfikując styl życia.
Poznaj pełną historię
Pani MartynaPRZED
Pani MartynaPO

Pani Martyna

Osiągnęła swoje cele już w 3 miesiące!
Wbrew problemom endokrynologicznym, Pani Martyna poprawiła swoje samopoczucie, jakość skóry, poziom energii, a nawet odzyskała miesiączkę! A to wszystko w czasie zaledwie 3-miesięcznej współpracy.
Poznaj pełną historię

Nie uciekaj jeszcze

Już wychodzisz?

Być może to ostatnia szansa, by o siebie zadbać.

Przygotowaliśmy dla Ciebie jeszcze trochę paliwa, aby poprawić
Twój komfort życia i polepszyć codzienne funkcjonowanie.
Zapisz się na nasz newsletter i działaj na własnych zasadach.

Twój adres email został zapisany!

Już niebawem dostaniesz od nas wiele dobrego paliwa
zupełnie za darmo. Czekaj, bo warto!

Idź do strony głównej