Każdy chce mieć lepsze zdrowie. Taki też był ogólny cel pana Dariusza, gdy zdecydował się na współpracę ze Sports-Med. Największe oczekiwania były jednak wobec wpływu na samopoczucie. Pan Dariusz chciał mieć więcej energii, poprawić sprawność umysłu i ogólnie rozbudzić w sobie więcej witalności. Trafił doskonale, bo to nasza specjalność!

Problemy, z jakimi zgłosił się do nas Pan Dariusz

Pana Dariusza martwiły problemy, które łatwo powiązać z zaburzeniami pracy układu trawiennego oraz rozregulowanym rytmem dobowym. Na starcie współpracy zidentyfikowaliśmy następujące problemy:

  • nietolerancja histaminy,
  • przerost patogennych bakterii w jelitach, Lamblia, Candida,
  • brak energii o poranku,
  • spadki energii po posiłkach,
  • wzdęcia,
  • natłok myśli przed snem.

Na szczęście każdą z tych przypadłości znamy od podszewki i bez problemu udało się skonstruować odpowiednią strategię postępowania.

Strategia, jaką wdrożyliśmy

U Pana Dariusza kompleksowo zaopiekowaliśmy się i dietą, i modyfikacjami w stylu życia. W Sports-Med zawsze stawiamy na holistyczne podejście do pacjenta. Odpowiednią dietą można zdziałać dużo, ale pełen sukces osiągamy, dopiero gdy poprawią się też przyzwyczajenia wykraczające poza żywienie.

Najważniejsze zmiany dietetyczne dotyczyły głównie dwóch wymiarów:

  • minimalizacja zawartości histaminy,
  • całkowita eliminacja nabiału, cukru i alkoholu.

A wszystko skonfigurowane tak, by dieta była przyjemna i łatwa do utrzymania konkretnie w przypadku Pana Dariusza. W diecie personalizacja ma strategiczne znaczenie!

W zakresie zmian w stylu życia skupiliśmy się głównie na konfiguracji codziennych rutyn. Miało to na celu wyregulowanie rytmu dobowego, poprawę jakości snu oraz sprawienie, że poranki będą dużo przyjemniejsze i bardziej energetyczne.

W rutynie porannej zaleciliśmy Panu Dariuszowi zimne prysznice, które doskonale wpływają na rozbudzenie, ale i na poprawę odporności. Rutyna wieczorna miała obejmować ograniczenie korzystania ze smartfona, leżenie na macie do akupresury oraz praktykę głębokiego oddychania. Zasugerowaliśmy również regularne korzystanie z sauny.

Niesamowita transformacja Pana Dariusza. Aż 7 kilogramów w dół!

Osiągnięcia

W ciągu 2,5 miesiąca naszej współpracy Pan Dariusz osiągnął niesamowite postępy. Wzdęcia ustąpiły, a komfort wypróżnień zauważalnie się poprawił. Wydolność treningowa weszła na wyższy poziom, przybyło energii na co dzień i poprawiła się koncentracja. Wisienką na torcie jest poprawa sylwetki.

Masa ciała zmieniła się z 80 na 73. Aż o 7 kilogramów mniej!

Postępy potwierdziły też badania. U Pana Dariusza wzrósł poziom witaminy D we krwi i pozbyliśmy się zakażenia Candidą. Wszystko zgodnie z planem.

Panie Dariuszu, gratulujemy osiągnięć i życzymy coraz więcej zdrowia!

person image

To jak, chcesz więcej?

Ta historia dotyczy Ciebie i chcesz więcej? Daj sobie szansę i spotkaj się z jednym z naszych specjalistów.
już od 500 zł

Podobne historie

Pani MartynaPRZED
Pani MartynaPO

Pani Martyna

Osiągnęła swoje cele już w 3 miesiące!
Wbrew problemom endokrynologicznym, Pani Martyna poprawiła swoje samopoczucie, jakość skóry, poziom energii, a nawet odzyskała miesiączkę! A to wszystko w czasie zaledwie 3-miesięcznej współpracy.
Poznaj pełną historię
Pani NataliaPRZED
Pani NataliaPO

Pani Natalia

W 2 tygodnie osiągnęła znaczną poprawę stanu skóry łuszczycowej
Skonstruowaliśmy dietę Pani Natalii tak, by była pyszna, szybka i prosta do utrzymania. Udało nam się poprawić codzienne nawyki żywieniowe, wzmocnić paznokcie i poprawić stan skóry łuszczycowej. Zobacz zdjęcia!
Poznaj pełną historię

Nie uciekaj jeszcze

Już wychodzisz?

Być może to ostatnia szansa, by o siebie zadbać.

Przygotowaliśmy dla Ciebie jeszcze trochę paliwa, aby poprawić
Twój komfort życia i polepszyć codzienne funkcjonowanie.
Zapisz się na nasz newsletter i działaj na własnych zasadach.

Twój adres email został zapisany!

Już niebawem dostaniesz od nas wiele dobrego paliwa
zupełnie za darmo. Czekaj, bo warto!

Idź do strony głównej