ikona telefonu

Umów wizytę
690 184 642

Poczekaj sekundkę!

Nie odkładaj zdrowia na później. Umów się na pierwszą konsultację i popraw komfort swojego życia.

3 kroki do sukcesu w odchudzaniu

3 kroki do sukcesu w odchudzaniu

Odchudzanie nie jest proste, jednak może stać się przyjemne i efektywne, jeżeli tylko odpowiednio przygotujesz się do stosowania diety. Sprawdź, jak podołać temu trudnemu wyzwaniu i skutecznie pozbyć się nadmiaru kilogramów oraz poprawić swój stan zdrowia dzięki stosowaniu diety.

Moda na szczupłą sylwetkę i zdrowy tryb życia wbrew pozorom nie jest jedynie chwilowa. To, jak wyglądamy w ogromnej mierze wpływa nie tylko na nasz stan zdrowia, ale także samopoczucie i poziom energii życiowej. Paradoksalnie u osób z nadwagą i otyłością o wiele częściej diagnozuje się anemię oraz inne niedobory kluczowych dla prawidłowego funkcjonowania organizmu witamin i minerałów. Pamiętaj, że jesteś tym, co jesz – osoby stosujące złą dietę nie tylko częściej cierpią na cukrzycę, choroby serca, nadciśnienie oraz miażdżycę, ale także zmniejsza się ich sprawność fizyczna i wraz z upływem lat stają się zależne od innych, co ma bezpośredni związek z obciążeniami stawów i kręgosłupa w wyniku konieczności dźwigania nadmiernej liczby kilogramów.

Jeżeli brak Ci motywacji do schudnięcia i ciągle wymawiasz się brakiem czasu sprawdź czym grozi Ci nadwaga, a w momencie, gdy podejmiesz decyzję o odchudzaniu pamiętaj, że nie będzie to łatwe!

Możemy się głodzić, stosować kontrowersyjne kuracje i testować na sobie działanie „cudownych” specyfików, ale z jakim skutkiem? O wiele łatwiej jest się odchudzić wiedząc czego się spodziewać! Dlatego nie wierz w zapewniania, że łykając magiczną tabletkę szybko schudniesz. Podstawą skutecznego i co najważniejsze zdrowego odchudzania jest stosowanie odpowiednio dobranej do potrzeb Twojego organizmu diety oraz aktywność fizyczna, a nie wątpliwe wynalazki z reklamy telewizyjnej.

Jeżeli faktycznie chcesz schudnąć to:

 1. Mierz siły na zamiary – nie pozbędziesz się gromadzonej latami tkanki tłuszczowej w 2 tygodnie.
 1. Pamiętaj o wyznaczaniu celów i szukaniu motywacji – łatwiej jest wytrwać w postanowieniu stosowania diety, jeżeli dążymy do konkretnego celu i związanej z nim nagrody.
 1. Postaw na profesjonalną pomoc – porada dietetyka, trenera, który ułoży plan ćwiczeń oraz wsparcie najbliższych, to niezastąpiona pomoc podczas odchudzania.

 

metamorfozy naszych pacjentów

 • Adrianna

  • Poprawa samopoczucia

  • Spadek wagi

  Adrianna zdecydowała się na współpracę w formie pakietu, co umożliwiło wprowadzanie zmian stopniowo pod stałą opieką dietetyka. Najważniejszym zadaniem było uszczelnienie bariery jelitowej i przywrócenie równowagi hormonalnej. Większość zaburzeń tak naprawdę ma swój początek w jelitach. Jeżeli stan mikroflory jelitowej jest w złym stanie, odbija się to na całym organizmie.
 • Daniel

  • Lepsze zdrowie

  • Poprawa samopoczucia

  • Spadek wagi

  Dieta pomogła poprawić stan skóry, zmniejszyły się dolegliwości trawienne, zwiększyła się znacznie odporność na stres, poprawiła się kondycja i skład ciała. I nawet cheat-meale nie są przeszkodą by wyglądać tak jak na załączonych zdjęciach. Zobaczcie sami. Dobry plan, strategia i jej konsekwentne wykonywanie krok po kroczku daje właśnie takie efekty!
 • Aneta

  Bardzo polecam chudnięcie z Panem Sylwestrem. Dla mnie decyzja o rozpoczęciu walki ze złymi nawykami była trudna, bo zniechęcona wieloma nieudanymi próbami na początku nie byłam przekonana, że tym razem się uda. Jednak po konsultacji i wyjaśnieniu jak postępować przystąpiłam do działania. :-) Sam program diety jest bardzo prosty i nie wymaga wielkich przygotowań. Dodatkowo stały kontakt w przypadku jakichkolwiek wątpliwości ułatwia bardzo planowanie jadłospisu i pomaga w chwilach słabości. Mój wynik na razie to -12kg w ciągu 3 miesiące ale uderzamy razem dalej z redukcją, bo do wymarzonej wagi jeszcze troszkę brakuje. :-) Serdecznie polecam! :-)
 • Dariusz

  Ćwiczę na siłowni wiele lat, ale forma nie była taka jakiej bym oczekiwał. W dwa dni moja dieta i plan suplementacyjny został przerzucony do góry nogami i po upływie prawie 10 miesięcy czuje się przede wszystkim lepiej i forma zmierza w dobrym kierunku co widać na załączonym zdjęciu.

Umów się na wizytę

zespół dietetyków Sports-med

 • Sylwester Kłos - ZnanyLekarz.pl
 • Wiktoria Kłos - ZnanyLekarz.pl
 • Eliza Gosławska - ZnanyLekarz.pl
 • Zuzanna Zajączkowska - ZnanyLekarz.pl

Newsletter. Zapisz się i otrzymuj darmowe porady i rabaty!